درباره ما

فنرزدن لوله فاضلاب وتخلیه چاه لاهیجان وحومه+ جرم گیری رایگان
فنرزدن لوله‌های فاضلاب لاهیجان در ساختمان‌های مسکونی و اداری یکی از روش‌های بسیار کاربردی در بین تمام راه‌های رفع گرفتگی است. فنرزن برقی که بوسیله یک موتور الکتریکی کار می‌کند، ابزاری بسیار قدرتمند و پرسرعت است. که توانایی برطرف کردن هر نوع انسدادی در چاه‌های فاضلاب را دارد، و در انواع گرفتگی‌ها در محل‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.
فنرهای این دستگاه در اندازه و متراژهای مختلف ساخته شده است، و به دلیل این تفاوت در آلیاژهای بکار رفته در ساخت آن دارای شکل و نوع‌های متفاوت می‌باشد. که هر کدام از آنها در زمان‌های خاص و گرفتگی‌های متنوع مورد استفاده قرار میگیرد، فنرها بعد از اتصال به ژنراتور برقی وارد لوله شده و با حرکت دورانی خود در مسیر لوله سبب خرد کردن و به حرکت درآوردن مواد زائد در آن می‌شود.
همچنین در زمانی گرفتگی براثر ورود مو به داخل لوله‌های فاضلاب رخ داده باشد، با این حرکت چرخشی موها را به دور فنر پیچیده و به سرعت خارج می‌کند. چرخش فنرها در لوله فاضلاب سبب جرمگیری و تراشیدن رسوبات موجود در آن می‌شود، که مسیر عبور آب را به طور کامل پاکسازی کرده و تا مدت‌ها از بروز مجدد گرفتگی جلوگیری می‌کند. در بیشتر موارد گرفتگی شرکت‌های معتبر در این حوزه فنی از فنرزن برقی رفع انواع گرفتگی‌ها استفاده می‌کنند، زیرا سرعت بالا و قوی بودن این وسیله سبب بالا رفتن سرعت کار و انجام سریع آن می‌گردد.

تماس با ما

تماس با ما

گیلان

call